CTC šilumos siurblio valdiklis

CTC šilumos siurblio valdiklis

Oras- vanduo šilumos siurblio vidinis blokas

Oras- vanduo šilumos siurblio vidinis blokas

oras- vanduo šilumos siurblio lauko modulis

oras- vanduo šilumos siurblio lauko modulis

 

Geoterminis šildymas, tai pažangus šildymas, kuris paima šilumą iš aplinkos: oro, žemės, vandens. Kompresoriaus pagalba per sumontuotus katile šilumokaičius sukeliama ir perkeliama temperatūra namų šildymui ir vandens ruošimui. Saulės pagalba, panaudota šilumos energija atsinaujina. Dėl to toks šildymo būdas neteršia gamtos. Naudodami atsinaujinančius šilumos šaltinius, mes saugome gamtą ir mažiname globalinį atšilimą.Galima efektyviai ir ekonomiškai šildyti Jūsų namus, net ir šalčiausią žiemą. Sunaudojus 1 kwh elektros, pagaminama 3-4 kwh šilumos.
Įrengtiems šilumos siurbliams, praktiškai reikia minimalios priežiūros, todėl lieka daug laisvo laiko, kurį galite skirti kitiems pomėgiams. Geoterminio šildymo sistema yra kompaktiška, neužima daug vietos. Nėra keliami specialūs priešgaisriniai reikalavimai katilinėms, kaip kitų kuro rūšių katilinėms. Nes nevyksta jokių degimo procesų, nėra pelenų, nereikia brangių kaminų, nereikia patalpų kuro sandėliavimui, toje vietoje galima įrengti baseiną, vaikų žaidimo aištelę, vietą automobiliui laikyti.Nereikia ruošti ir pirkti brangių malkų. Geoterminis šildymas – mažiausi kaštai – šalčiausią žiemą.
Šilumos siurbliai yra įvairių galingumų, tad galima kiekvienam būstui pritaikyti jam reikalingą galingumą, galima jungti į grupes ir šildyti labai dideles visuomenines patalpas, daugiabučius. Jie gaminami atskirai be vandens talpos, su integruotomis vandens talpomis, su integruotomis akumuliacinėmis talpomis į kurias galima pajungti papildomus šildymo šaltinius, saulės sistemas. Kai reikia didesnių šilumos kiekių ar karšto vandens yra montuojamos atskiros akumuliacinės talpos bei vandens boileriai. Šiuo metu jau gaminami inventoriniai šilumos siurbliai, kurių galingumas yra kintamas. Šie siurbliai šildo patalpas pagal nustatytą kreivę, pagal lauko ir vidaus temperatūrą, grįžtamo vandens srauto temperatūrą. Dėl to jie yra dar taupesni. Atskiri šilumos siurbliai turi integruotus vėsinimo modulius, kurie vasaros metu gali vėsinti namus. Prijungus šilumos siurblį prie interneto, galima stebėti ir keisti jo duomenis iš bet kurios pasaulio vietos per savo kompiuterį, planšetę, telefoną nuotoliniu būdu. Geoterminiam šildymui įrengti, reikalinga žemėje pakloti reikiamo skersmens ir ilgio vamzdžius, kad jame tekėdamas šilumos nešėjas paimtų iš žemės šilumą. Šis šilumos paėmimo būdas yra palyginus nebrangus. Brangesnis būdas yra daryti gręžinius. Gręžiniuose tiek vasarą, tiek žiemą yra stabili temperatūra. Pigesnis variantas yra kloti vamzdį į vandens telkinį, jeigu jis yra netoliese ir pakankamo gylio. Čia temperatūros taip pat – stabilios. Pats pigiausias variantas yra šilumą imti iš oro. Nes nereikia atlikti jokių žemės kasimo darbų. Šiuolaikinis oras – oras, oras – vanduo šilumos siurbliai sugeba šilumą išgauti net iš minus 25 laipsnių.